Відгуки про магазин
Юлія
20.04.2026
Оцінка сайту
Результат перевершив очікування) дійсно букет вийшов елегантний, гарний
Нвталі
20.04.2026
Оцінка сайту
Дівчата, ваша робота надзвичайна! Я у захваті! Стільки пропозицій та варіантів. На любий смак. Навіть найвибагливіший покупець знайде для себе саме те, що треба. Дуже вдячна вам за індивідуальний підхід до замовлення. Приїхали обидва букета цілі та неушкоджені. Краса неймовірна!
Людмила Буряк
13.03.2026
Оцінка сайту
Усё просто прекрасно
Валерій
09.03.2026
Оцінка сайту
Дуже красиві квіти з мила. Як живі. Дякую за роботу
Валерій
09.03.2026
Оцінка сайту
Дуже красиві квіти з мила. Як живі. Дякую за роботу
Марина
07.03.2026
Оцінка сайту
Замовляла букети з мила,всі залишились задоволені. Запах чудовий,а на вигляд ще краще.
Марія
03.03.2026
Оцінка сайту
Дуже гарний букет з мила,гарно упакований,швидка доставка,дякую вам за таку красу
Ірина
29.12.2025
Оцінка сайту
Не перший раз замовляю ці витвори мистецтва! Дуже задоволена. Вишукані, чарівні, зроблені з любов'ю. Дякую за професіоналізм. Бажаю творчому колективу натхнення, успіхів і миру.
Анжелика
25.10.2025
Оцінка сайту
Дякуємо!!! Квіти чудові. Дуже дякуємо!!!
Вікторія
24.10.2025
Оцінка сайту
Ви суперові!! Букет чудовий! У ВАШИХ майстрів ЗОЛОТІ РУКИ!! ДЯКУЮ! Вашому сайту процвітання!
